Konkursas "Jaunieji Klaipėdos istorijos žinovai"

2022 04 01

Kovo 31 dieną dalyvavome tarpmokykliniame 5 klasių mokinių konkurse „Jaunieji Klaipėdos istorijos žinovai“, kuris vyko Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos konferencijų salėje ir buvo skirtas Klaipėdos jubiliejui. Šis konkursas organizuojamas nuo tada, kai tik atsidarė pats Pilies muziejus ir šiemet vyko 20-tą kartą. Konkurse dalyvavo 13 uostamiesčio mokyklų komandų. Mūsų mokyklos 5-okų komandą sudarė 5b klasės mokinės: Minija J., Silvija S., Liepa J. ir Noja V.
Konkursą sudarė teorinės bei praktinės užduotys, susijusios su Klaipėdos ir jos apylinkių priešistore, Klaipėdos pilies išplanavimu, jos raidos etapais, ginkluote, Klaipėdos miesto įkūrimu, vardo kilme, herbu, architektūra, amatais, prekyba, muziejaus eksponatais.
Mūsų komandą šiemet lydėjo sėkmė ir laimėjome II vietą.
Po konkurso, su dovanėlėmis ir gera nuotaika grįžome namo.
Mokytoja L.Simutienė
Hits: 247

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.