Sveikiname

2022 06 05
 
Pavasarį vyko tarptautinė paroda - konkursas "Būk sveikas, pavasari!", kurį organizavo Šiaulių Gegužių progimnazija. Parodoje eksponuojami Ispanijos, Italijos, Izraelio bei 27 Lietuvos ugdymo įstaigų vaikų kūrybiniai darbai: eilėraščiai, haiku, karpiniai bei informacinėmis technologijomis nupiešti piešiniai. Informacinių technologijų mokytoja pakvietė ir mūsų mokyklos mokinius prisijungti ir sudalyvauti šioje parodoje. Evos B. (4c kl), Silvijos S. (5b kl.), Perlos Č. (5c kl), Urtės S. (5c kl.), Ugnės J. (5c kl.), Arijielės R. (6a kl.), Emilijos M. (7a kl.), Godos J. (6a kl.), Skaidros L. (7a kl.) ir Monikos D. (6c kl.). kompiuteriniai atvirukai buvo atrinkti ir pateko į šią parodą. Šio konkurso laureate tapo Silvija S. (5b kl.) su savo kurtu kompiuteriniu atviruku "Pavasario dvelksmas" . 
Gegužės mėnesį vyko respublikinis konkursas "Mano šeima 2022". Pagrindinė konkurso tema - kompiuteriniuose piešiniuose pavaizduoti šeimos laisvalaikio praleidimo formas. Darbus konkursui pateikė 91 mokinys iš įvairių Lietuvos mokyklų. I vietos nugalėtoja tapo SILVIJA S. iš 5b klasės. Labai džiaugiamės Silvijos laimėjimais Šaunuolė!
IT mokytoja G.Ruškienė
20220603_121351.jpg
Hits: 180

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.