50 – ASIS TARPTAUTINIS JAUNIMO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSAS

2021 02 16

    Startuoja 50 -asis Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas. Šiemet jo tema - ,,Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID – 19 pandemijos metu“, kuriame dalyvauja 6c klasės mokinys Andrius Jurevičius. Jo laiškas skirtas tėveliui, dabar gyvenančiam Norvegijoje.

     Andrius nuoširdžiai pasakoja, ką jis patiria, kokius jausmus išgyvena nematydamas artimiausių žmonių – tėčio ir senelių.

                                   Ištrauka iš jo laiško:

 Net ir šiandien, per nuotolinę virtualią pamoką, vienas bendraklasis ėmė smarkiai kosėti... Nors mokomės per nuotolį, tačiau nežinau, kodėl išsigandau. Greit nulėkiau į gretimą kambarį, užsidariau duris ir kelias minutes tenai stovėjau.... Atsipeikėjau supratęs – panikuoju… Juk aš ne mažylis, kuris ir kiškio bijo.... Paskui kiek nusiraminau, giliai įkvėpiau tris kartus oro ir vėl grįžau į pamoką. Įdomus mokytojos pasakojimas nukėlė mane į tolimą praeitį, kai žmonės neturėjo net antibiotikų... Jie vis vien džiaugėsi gyvenimu, kovojo už įdomesnę savo ir vaikų ateitį. Pasidarė gėda, kad aš nebesugebu džiaugtis už lango žiema, kad nerimauju, panikuoju... Juk esu mylimas ir myliu jus – tave, mamytę ir senelius.

  Pasaulio mokslininkai sukūrė priešnuodį virusui – vakciną. Greit ir seneliai bus paskiepyti. Aš galėsiu pas juos be baimės ateiti, parodyti, ką išmokau per šokių repeticijas. Tu sugrįši namo... Vėl linksmai plepėsime - pasakosime tikras ir išgalvotas istorijas, kursime planus, į kokį pasaulio kraštą reikės nuskristi...

  Tikėkimės, kad šis nuoširdus mūsų mokyklos mokinio laiškas vertinimo komisiją sujaudins...

 Lituanistė Vilieta Juškienė

Hits: 548

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.