Respublikinė P. Mašioto mokyklų pradinių klasių mokytojų nuotolinė konferencija „Kuo didžiuojasi mano mokykla?“

2021 04 11

Balandžio 8 d. vyko respublikinė  P. Mašioto mokyklų pradinių klasių mokytojų nuotolinė konferencija „Kuo didžiuojasi mano mokykla?“, skirta Vilniaus P. Mašioto pradinės mokyklos 20-čiui paminėti. Šioje konferencijoje dalyvavo 137  mokytojai iš visos Lietuvos. Mūsų progimnazijos 8 mokytojos parengė pranešimus ir pasidalijo gerąja  patirtimi su respublikos pedagogais.

Pirmų klasių mokytojos S. Gudavičienė, R. Tirūnienė ir D. Trakumienė pristatė pranešimą: „Mokomės iš artimos aplinkos“ . Pasidalijo savo patirtimi, kaip ieškoma naujų mokymosi aplinkų, skatinančių vaikų mokymosi motyvaciją ir patį mokymosi procesą darantį įdomiu. Pabrėžė, kad mokiniams mokantis remiantis artima aplinka, ugdymo procesas tampa daug įdomesnis, motyvuojantis, skatinantis labiau domėtis, tyrinėti ir taikyti, kurti bei giliau pažinti supančią aplinką.

Logopedė L. Sirutytė ir pradinių klasių mokytoja L. Ubartaitė skaitė pranešimą ,,Įtraukiantys, motyvuojantys ir į skirtingus mokinių gebėjimus nukreipti mokymo metodai“.

Pradinių klasių mokytoja V. Narkienė pristatė pranešimą ,,Mokymasis nuotoliniu būdu: kartu - lengviau”. Pasidalijo savo patirtimi, kaip sekasi nuotolinio mokymo(si) metu. Akcentavo, kad labai svarbu, jog šiuo metu ypač reikalingas bendradarbiavimas tarp mokytojų ir tėvų, tarp kolegų. Norint palengvinti šį laikotarpį mokiniams, reikalingas kuo glaudesnis bendravimas su mokiniais: klasės valandėlės, veiklų pristatymas, arbatos pertraukėlės.

Pradinių klasių mokytojos D. Budvytienės pranešimo tema - ,,Tėvų ir mokytojų bendradarbiavimas ir dalijimasis gerąja patirtimi”.

Pradinių klasių mokytoja I.Norkienė pristatė integruotą pasaulio pažinimo, biologijos, geografijos patyriminės veiklos (STEAM) ,,Mokslininko šou“ renginį, skirtą Žemės dienai paminėti.

Anglų k. mokytoja V. Kerdokienė savo pranešime pristatė progimnazijoje vykdomų  Erasmus+  tarptautinių projektų veiklas, rezultatus, nuotolinio mokymo metu naudojamus  IKT įrankius projektų vykdymui. Smagu, kad kitų miestų  mokyklų mokytojos domėjosi mūsų progimnazijos patirtimi dirbant su Erasmus+  programos projektais, pasiūlė ateityje vykdant tarptautinius projektus bendrauti ir bendradarbiauti keičiantis gerąja patirtimi.

Mokytojos džiaugėsi prasmingai praleidusios laiką kūrybingoje aplinkoje, pasidalijusios gerąja patirtimi, pasisėmusios naujų idėjų, užmezgusios naujų ryšių, gavusios įkvėpimo.

Anglų k. mokytoja Virgina Kerdokienė

Hits: 375

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.