Pažink mus supantį pasaulį

2021 11 09

Tokiu pavadinimu vadinosi, Klaipėdos miesto mokinių konferencija. Kiekvieną rudenį ji sukviečia mokinius į Moksleivių Saviraiškos Centrą pasidalinti tyrimų, bandymų, pasaulio grožio pastebėjimo akimirkomis ir realiais darbais.

Šiemet ši gamtamokslinė konferencija vyko nuotoliniu būdu. Sunku, kai negalime  gyvai susitikti, pasikalbėti... Tačiau svarbiausia išgirdome įdomių  patyriminės veiklos atradimų  apie pasaulio užterštumo mažinimą, apie medžių ir augalų  išauginimą .

Į šią konferenciją  buvo pakviesti pristatyti savųjų tiriamųjų darbų  ir  mūsų mokyklos mokiniai. Tai 3a kl.mokinys Kristupas Šukys – mokyt. Birūta  ir 3 b kl.mok. Ignas Ostrovskis  bei  Jokūbas Kairys – mokyt.Ligija. Jų darbai buvo puikūs.

Mokiniai  konferencijoje įgytomis žiniomis pasidalijo su klasės draugais.

                             Mokytojos Birūta ir Ligija

 

Hits: 256

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.