Tarptautiniai virtualūs Erasmus+ projekto mokymai Rumunijoje

2021 11 29

Lapkričio 22–27 d. vyko Erasmus+ projekto „5 geros savijautos būdai – sveikos gyvenimo pusiausvyros užtikrinimas“ (5WAYS) virtualus partnerių susitikimas. Gausus būrys 5–8 klasių mokinių ir mokytojų virtualiai „vyko“ į Rumuniją. Šiai tarptautinei veiklai mokiniai, padedami mokytojų Loretos Sutkienės, Jurgitos Lileikytės, Renatos Lomsargienės, Loretos Pocienės, Sandros Kavolienės, Gitanos Ruškienės ir Virginos Kerdokienės, ruošėsi beveik mėnesį. Mokiniams labai patiko kurti filmukus apie sveiko maisto vartojimą kasdieniniame gyvenime. Jie paruošė prezentaciją apie tradicinius lietuviškus patiekalus (kartu su receptais), kitų šalių dalyvius supažindino su lietuviškais Kūčių stalo valgiais. Gamino bei filmavo sveikus patiekalus ir pateikė savo darbus 6 šalių mokiniams bei mokytojams.

Virtualių sesijų metu kartu su tarptautiniais partneriais projekto dalyviai sėmėsi žinių apie sveiko maisto vartojimą. Tai padidino jų sąmoningumą sveikos mitybos klausimais. Mokiniai džiaugėsi dalyvavimu vaizdo konferencijose, nes čia susitiko su bendraamžiais iš 6 Europos valstybių ir galėjo praktiškai išbandyti anglų kalbos įgūdžius. Savaitė buvo kupina įspūdžių, kultūrinių mainų, bendrystės. Įdomios ir prasmingos tarptautinės veiklos rezultatai ir ateityje išliks mūsų įstaigoje kaip geroji patirtis. Tarptautinė draugystė užmezga vis stipresnius ryšius tarp mokinių bei jų pedagogų.

Mokytoja V Kerdokienė

Hits: 217

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.