Mokiniai sveikina Lietuvą

2022 02 12

Vasario 11 d., minėdami labai svarbią Lietuvos istorijos datą - Vasario 16-ją, penktokai susirinko į nuotolinę mūsų mokyklos penktų klasių bendradarbiavimo pamoką „Aš labai myliu Lietuvą“. Susitikimo metu prisiminė svarbiausius įvykius, kurių dėka esame Laisvi. Savo žinias išbandė varžydamiesi viktorinoje, spręsdami kryžiažodžius, ieškodami paslėptų žodžių bei kurdami dovaną Lietuvai „Teplazda trispalvė“ iš namuose rastų priemonių. Pamoką užbaigėme prisijungę į "Didžiausią Bendradarbiavimo  pamoką" su visos Lietuvos 5-8 klasių mokiniais. Mokinių darbai.

Mūsų mokyklos 6a kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame ,,Bendradarbiaujančių klasių“ projekte. Bendroje pamokoje ,,Žinutė Lietuvai“ dalyvavo Tauragės ,,Aušros“ progimnazijos šeštokai ir P. Mašioto progimnazijos moksleiviai.
Mokiniai pamokai ruošėsi iš anksto. Karpė paukščius, rašė Lietuvai palinkėjimo žinutes, darė nuotraukas. Pamoką pradėjome sugiedodami Lietuvos himną. Atstovas iš kiekvienos klasės pristatė savo mokyklą, klasę. Greta akcentavo svarbius vasario 16-osios įvykius, vedusius į nepriklausomybės paskelbimą, ir plačiau papasakojo apie Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą 1918m. , kai buvo atkurta Nepriklausoma Lietuvos valstybė.
Mokiniai dalyvavo viktorinoje. Pamoka baigėsi dainomis ir eilėmis apie Lietuvą. Taip Vasario 16-osios proga pasveikinome savo Tėvynę ir save. 
 
Visą savaitę 6b ir 6c klasių mokiniai gyveno šventinėmis nuotaikomis. Ruošėsi netradicinei ugdymo dienai „Teplazda trispalvė“. Vieni žaisdami Minecraft kūrė vaizdus naudodami Lietuvos trispalvės spalvas, o kiti jų ieškojo namų aplinkoje. Mokinių darbai.
Vasario 11 d. šeštokai dalyvavo bendroje pamokoje „Tautiškos giesmės kelias“, kurią vedė klasių auklėtojos. Pamokos metu mokiniai susipažino su himno reikšme ir istorija, sužinojo, kodėl „Tautiška giesmė“ tapo Lietuvos himnu. Žinias pasitikrino linksmai žaisdami Kahoot. Daugiausia taškų surinko Ugnė J. 6c, Gabija S. 6c, Monika D. 6c, Gabija K. 6c ir Gabrielė J. 6b.
Pamokos pabaigoje pasidžiaugėme kūrybiniais darbais, sugiedojome Tautišką giesmę ir palinkėjome vieni kitiems prasmingos Vasario 16 d.
 
7a, 7b ir 7c klasių mokiniai siekė prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Visi mokiniai šiai šventei ruošėsi visą savaitę: sukūrė gražius ir prasmingus sveikinimus Lietuvai. Šventinis rytmetys “Teplazda trispalvė” vyko nuotoliniu būdu. Mokiniai buvo supažindinti su svarbiais 1918 metų istoriniais įvykiais. Savo žinias pasitikrino atsakydami į klausimus: “Ką žinai apie Lietuvą ?” Kahoot viktorinoje. 12 valandą mokiniai ir auklėtojos jungėsi į „Didžiausią bendradarbiavimo pamoką“ Vasario 16- ąjai paminėti. Mes visi savo širdyje nešiojamės Tėvynę. Ji – tai miškai, pievos, upės, miestai, kalba ir mes, Lietuvos žmonės. „Tegul meilė Lietuvos dega mūsų širdyse“ kiekvieną dieną. Mylėkime, branginkime ir gražinkime Lietuvą visi kartu.
 
Klasių auklėtojos
Hits: 154

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.