Atvirų pamokų atgrasiai

2022 03 01
 
Kovo 1 d. 2b klasėje vyko atvira integruota lietuvių - šokio pamoka “Užgavėnės” (mok. Sandra Gudavičienė ir Rima Levencova) ir 8a klasėje – atvira muzikos - dailės veikla „Žiemos ir pavasario kova“ (mok. Ligita Grybauskienė ir Vilija Morkūnaitė). Su trenksmu pasitinkame pavasarį!

Vasario 25 d. vyko atvira integruota muzikos ir fizinio lavinimo pamoka “Koordinacija ir ritmas“ 5a klasėje. Pamokoje mokiniai mokėsi ritmiškai ir taisyklingai perduoti krepšinio kamuolį poroje ir komandoje. Išmoko atlikti su kamuoliu ritminę kompozicijos seką skambant V. A. Mocarto „Turkų maršui“. Pamoką vedė muzikos mokytoja Ligita Grybauskienė ir fizinio lavinimo mokytoja Lijana Kulvietytė. Sportuoti linksmai su muzika padėjo maestro Saulius Šiaučiulis.
Hits: 116

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.