Viešosios paslaugos

Pailginta dienos grupė

Pailgintos dienos grupės tikslas - lavinti mokinių gebėjimus, formuoti nuostatas, mokėjimus, įgūdžius, įpročius; organizuoti popamokinę veiklą, kurioje įtvirtina per pamokas įgytas žinias; laisvalaikį, atsižvelgiant į mokinio polinkius, interesus bei poreikius.

Prailgintos darbo grupės darbo laikas čia.

Psichologinė pagalba

Psichologė Erika Liekienė

Psichologinės pagalbos tikslas – padėti mokiniui atgauti dvasinę darną, gebėjimą pilnavertiškai gyventi ir mokytis.

Socialinė pagalba

Socialinė pedagogė Sandra Kavolienė

Socialinio pedagogo darbo tikslas – laiku pastebėti, įvertinti ir spręsti mokyklos nelankymo, nesimokymo, netinkamo elgesio, bendravimo ir kitas problemas.

Logopedinė pagalba
 
Logopedė Laima Sirutytė

Logopedo darbo tikslas - teikti specialiąją pedagoginę pagalbą mokiniams, turintiems kalbos sutrikimų bei kitų komunikacijos sutrikimų. Numatyti korekcijos būdus ir priemones, siekiant užkirsti kelią galimoms mokymosi negalėms (rašymo, skaitymo sunkumams) atsirasti.

Specialioji pagalba

Specialiosios pedagogės Laima Sirutytė 

Specialiojo pedagogo darbo tikslas - mokykloje įvertinti vaiko mokslumą, lavinti ir koreguoti sutrikusias pažinimo funkcijas, šalinti akademines spragas, padėti įsisavinti mokomąją medžiagą, taikyti specialius darbo būdus ir metodus.

Atnaujinta 2020 09 17

Hits: 7607

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.