Respublikinis projektas "Draugas draugui"

2022 11 29

Lapkričio 29 dieną jungėsi 16 Lietuvos įstaigų, 22 specialistai ir mokytojai, 103 vaikai į respublikinį projektą ,,Draugas draugui“. Šią dieną užsimezgusios naujos draugystės sušildė tiek vaikus, tiek pedagogus. Vaikai džiaugėsi atlikdami draugų atsiųstas užduotėles bei širdį glostė gautos dovanėlės. 3 c klasės mokinukai diskutavo apie draugystę, apie draugo buvimą šalia ir koks aš esu/galiu būti draugas. Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą (John Kehoe).

Logopedė Laima

Robotikos pamokos

2022 11 28

6b, 6d ir 7c klasės mokiniai pirmadienį susitiko su Robotikos studijos komanda ir dalyvavo užsiėmime "Ateities architektūra: robotai Marse". Edukacijos metu mokiniai turėjo galimybę įsijausti į išradėjo, architekto, inžinieriaus, programuotojo roles. Mokiniai, pasitelkdami robotikos priemones, kūrė draugišką, saugų ir modernų ateities miestą, kuriame patys norėtų gyventi. Dalyvavę kultūrinėje-edukacinėje programoje ir atlikę užduotis mokiniai gavo tai patvirtinančius pažymėjimus.

Informacinių technologijų mokytoja Gitana

Mokinių sveikinimas

2022 11 28

Klaipėdos Prano Mašioto progimnaziją 25 metų jubiliejaus proga pasveikino jos mokiniai. Maži ir dideli linkėjo pačių gražiausių dalykų, savo pasirodymais džiugino vieni kitus. Buvo neapsakomai linksma!

Mokyklai 25

2022 11 24

Ši diena mūsų mokyklos bendruomenei ypatinga. Šiandien visi drauge šventėme Prano Mašioto progimnazijos 25-erių metų jubiliejų.
Šventė prasidėjo iškilminga visos mokyklos bendruomenės eisena į Šv. Juozapo Darbininko bažnyčią. Čia Šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas A. Jurevičius. Vėliau šventė tęsėsi mokykloje.
Iškilmingą šventę, pasveikindama visus susirinkusius, pradėjo Prano Mašioto progimnazijos direktorė Janina Grigienė. Savo apsilankymu bei nuoširdžiais sveikinimais džiugino mokyklos bičiuliai, buvę mokiniai ir mokytojai. Sveikinimo žodį tarė ir mūsų mokyklos steigėjai.
Na, o gražiausius žodžius lydėjo skambios ir iš visos širdies atliekamos mokinių dainos, muzikiniai pasirodymai bei šokiai, prie kurių su didžiuliu polėkiu prisidėjo ir mokinių tėveliai bei mokytojai.
Štai tokia nuostabi ir įspūdžių kupina ši diena. Linkime Prano Mašioto progimnazijai ir visai bendruomenei Dievo palaimos bei ilgų gyvavimo metų.
 

III vieta matematikos konkurse

2022 11 24

Lapkričio 23 d. mūsų progimnazijos 7-okai Monika D., Elzė G., Elijus S. Eimantas P. ir Herkus Š. dalyvavo ir laimėjo III-ąją vietą Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre organizuotame Klaipėdos miesto Jaunųjų matematikų matematikos konkurse „Piešiame taškeliais“.
Mokiniai konkurso metu sprendė matematinius uždavinius, testus, parodė puikias matematikos žinias.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.